ANTIKVARIÁTY.CZ

Antikvariát Arco Antikvariát Bělehradská Antikvariát Dobrá kniha
UŽ JSTE SI NÁS NAŠLI NA FACEBOOKU??? pro naše přátele připravujeme na jaro speciální akce, tak neváhejte, link je vpravo od nabídky.
Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 
Language
česky english deutsch
Hledání v katalogu
Hledej ve všem:
Řadit výsledek podle:
 
Rozšířené hledání >
Peter Maas - Valachiho svědectví

Valachiho svědectví  

Peter Maas, Svoboda, Praha, 1987, velmi dobrý stav, přebal knihy v okraji zažloutlý a místy lehce odřený, drobné trhliny podlepeny, okraje desek nepatrně zašpiněné, rohy mírně otřepené, předsádky u spoje zažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, přebal a vazba - Z. Ziegler, 248 stran, Detektivní příběhy, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč

Valachiho svědectví  

Peter Maas, Svoboda, Praha, 1987, velmi dobrý stav, přebal knihy v okraji zažloutlý a místy lehce odřený, drobné trhliny podlepeny, okraje desek nepatrně zašpiněné, rohy mírně otřepené, předsádky u spoje zažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, přebal a vazba - Z. Ziegler, 248 stran, Detektivní příběhy, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Arch. Dr. Techn. Ivan Šula - Rodinný dům

Rodinný dům  

hospodárnost návrhu, provádění a regulace
Arch. Dr. Techn. Ivan Šula, Spolek čs. inženýrů SIA, 1937, dobrý stav, obálka je zažloutlá, zašpiněná, mírně skvrnitá, pomačkané okraje, hřbet mírně potrhaný, listy nažloutlé, místy zašpiněné, po celé knize razítka, orig. brož, formát A4, četné půdorysy, řezy, fotografie, 152 stran, Umění/Architektura, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč

Rodinný dům  

hospodárnost návrhu, provádění a regulace
Arch. Dr. Techn. Ivan Šula, Spolek čs. inženýrů SIA, 1937, dobrý stav, obálka je zažloutlá, zašpiněná, mírně skvrnitá, pomačkané okraje, hřbet mírně potrhaný, listy nažloutlé, místy zašpiněné, po celé knize razítka, orig. brož, formát A4, četné půdorysy, řezy, fotografie, 152 stran, Umění/Architektura, prodejna: Dobrá kniha Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jack London - Jerry z ostrovů

Jerry z ostrovů  

Dobrodružství ze světa kanibalů
Jack London, Toužimský a Moravec, Praha, 1938, velmi dobrý stav! pouze zažloutlé listy a lehce našedlé desky s lehce odřenými růžky, orig. celoplátěná vazba (bez přebalu), autorisovaný překlad S. Klíma, ilustrace a obrazové přílohy Zdeněk Burian, 228 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 1200,- Kč

Jerry z ostrovů  

Dobrodružství ze světa kanibalů
Jack London, Toužimský a Moravec, Praha, 1938, velmi dobrý stav! pouze zažloutlé listy a lehce našedlé desky s lehce odřenými růžky, orig. celoplátěná vazba (bez přebalu), autorisovaný překlad S. Klíma, ilustrace a obrazové přílohy Zdeněk Burian, 228 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 1200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Dita Holešová - Puma Manzo

Puma Manzo  

Román amerického lva
Dita Holešová, Toužimský a Moravec, Praha, 1941, velmi dobrý stav, desky zašpiněné, rohy lehce roztřepené, orig. poloplátěná vazba, ilustrace v textu Zdeněk Burian, dále obsahuje 27 fotografií na osmi obrazovýh přílohách, 167 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 380,- Kč

Puma Manzo  

Román amerického lva
Dita Holešová, Toužimský a Moravec, Praha, 1941, velmi dobrý stav, desky zašpiněné, rohy lehce roztřepené, orig. poloplátěná vazba, ilustrace v textu Zdeněk Burian, dále obsahuje 27 fotografií na osmi obrazovýh přílohách, 167 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 380,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
přeložil Miloslav Uličný - Meč i růže

Meč i růže  

Špaňelské romance o hrdinství a lásce
přeložil Miloslav Uličný, Mladá fronta, Praha, 1986, velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, karton vazba s přebalem a ochranným obalem, I. vydání, malý formát, 120 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč

Meč i růže  

Špaňelské romance o hrdinství a lásce
přeložil Miloslav Uličný, Mladá fronta, Praha, 1986, velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, karton vazba s přebalem a ochranným obalem, I. vydání, malý formát, 120 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Stefan Zweig - Balzac

Balzac  

edice Kapka, knihovna pro každého, sv. 66
Stefan Zweig, Mladá fronta, Praha, 1964, dobrý stav, obálka mírně zašpiněná, u spodního okraje lehce ohnutá, listy zažloutlé, u tit. strany hnědá skvrna, lehce povolený spoje mezi obálkou a listy, brož, 2. vydání, 8 černobílých příloh, 336 + přílohy stran, Společenské vědy, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč

Balzac  

edice Kapka, knihovna pro každého, sv. 66
Stefan Zweig, Mladá fronta, Praha, 1964, dobrý stav, obálka mírně zašpiněná, u spodního okraje lehce ohnutá, listy zažloutlé, u tit. strany hnědá skvrna, lehce povolený spoje mezi obálkou a listy, brož, 2. vydání, 8 černobílých příloh, 336 + přílohy stran, Společenské vědy, prodejna: Dobrá kniha Cena: 80,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Francois de Geoffre - Normandie/Němen

Normandie/Němen  

Vzpomínky letce
Francois de Geoffre, Naše vojsko, Praha, 1985, velmi dobrý stav, přebal mírně špinavý, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, 184 stran, Militaria, prodejna: Arco
Cena: 70,- Kč

Normandie/Němen  

Vzpomínky letce
Francois de Geoffre, Naše vojsko, Praha, 1985, velmi dobrý stav, přebal mírně špinavý, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, 184 stran, Militaria, prodejna: Arco Cena: 70,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Petrarca Francesco - Kanzóny pro Lauru

Kanzóny pro Lauru  

edice Květy poezie, svazek 93 * přeložil Václav Renč
Petrarca Francesco, Mladá fronta, Praha, 1969, velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, předsádky mírně zašpiněné, karton vazba s přebalem a ochranným obalem, I. vydání, malý formát, 152 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč

Kanzóny pro Lauru  

edice Květy poezie, svazek 93 * přeložil Václav Renč
Petrarca Francesco, Mladá fronta, Praha, 1969, velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, předsádky mírně zašpiněné, karton vazba s přebalem a ochranným obalem, I. vydání, malý formát, 152 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Anuše Kejřová - Úsporná kuchařka

Úsporná kuchařka  

Zlatá kniha malé domácnosti
Anuše Kejřová, Paseka, Praha, 1990, velmi dobrý stav, brož. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, reprint 8. opraveného a doplněného vydání z r. 1928, 330 stran, Kuchařky, prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč

Úsporná kuchařka  

Zlatá kniha malé domácnosti
Anuše Kejřová, Paseka, Praha, 1990, velmi dobrý stav, brož. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, reprint 8. opraveného a doplněného vydání z r. 1928, 330 stran, Kuchařky, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Karel Plicka, František Volf, Karel Svolinský - Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách

Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách  

Podzim. Třetí svazek čtyřdílného cyklu (appart)
Karel Plicka, František Volf, Karel Svolinský, SNKLHU, Praha, 1953, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, 238 barevných obrázků K. Svolinského, 1. vydání, 428 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč

Český rok v pohádkách, písních, hrách a tancích, říkadlech a hádankách  

Podzim. Třetí svazek čtyřdílného cyklu (appart)
Karel Plicka, František Volf, Karel Svolinský, SNKLHU, Praha, 1953, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, 238 barevných obrázků K. Svolinského, 1. vydání, 428 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Julius Verne - Do středu země

Do středu země  

(Vyage au centre de la terre)
Julius Verne, Jos. Vilímek, Praha, cca 1900, dobrý stav, stránky místy zašpiněné a skvrnité, poloplátěná převazba, PRVNÍ VYDÁNÍ, 306 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 600,- Kč

Do středu země  

(Vyage au centre de la terre)
Julius Verne, Jos. Vilímek, Praha, cca 1900, dobrý stav, stránky místy zašpiněné a skvrnité, poloplátěná převazba, PRVNÍ VYDÁNÍ, 306 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Pitigrilli - Honba za láskou

Honba za láskou  

Román
Pitigrilli, Šolc a Šimáček, Praha, 1934, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten je ušpiněný, na okrajích potrhaný, listy nažloutlé, na obálce fotografie F. Drtikola, přeložila G. Krásová, 319 stran, Avantgarda/Obálky, prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč

Honba za láskou  

Román
Pitigrilli, Šolc a Šimáček, Praha, 1934, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten je ušpiněný, na okrajích potrhaný, listy nažloutlé, na obálce fotografie F. Drtikola, přeložila G. Krásová, 319 stran, Avantgarda/Obálky, prodejna: Bělehradská Cena: 600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Francis Chichester - Jen moře a nebe

Jen moře a nebe  

Francis Chichester, Olympia, Praha, 1970, velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, v okrajích drobné oděrky a trhliny - podlepeno, listy lehce nažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, 16 str. obrazové přílohy, 303 + přílohy stran, Cestopisy, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč

Jen moře a nebe  

Francis Chichester, Olympia, Praha, 1970, velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, v okrajích drobné oděrky a trhliny - podlepeno, listy lehce nažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, 16 str. obrazové přílohy, 303 + přílohy stran, Cestopisy, prodejna: Dobrá kniha Cena: 80,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
 - W. Smidl & Söhne, Spitzen-Posamentirwaren- & Litzen-Fabrik

W. Smidl & Söhne, Spitzen-Posamentirwaren- & Litzen-Fabrik  

Weipert (Vejprty)
1915, velmi dobrý stav, na dolním okraji pomačkáno, na levém okraji dvě cca 1,5cm trhliny, na horním okraji cca 1cm trhlina, orig. vyplněná faktura, Faktury, prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč

W. Smidl & Söhne, Spitzen-Posamentirwaren- & Litzen-Fabrik  

Weipert (Vejprty)
1915, velmi dobrý stav, na dolním okraji pomačkáno, na levém okraji dvě cca 1,5cm trhliny, na horním okraji cca 1cm trhlina, orig. vyplněná faktura, Faktury, prodejna: Arco Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Vladimír Stehlík - Fotografie infračervenými paprsky a její použití

Fotografie infračervenými paprsky a její použití  

Vladimír Stehlík, Šolc a Šimáček, Praha, 1948, horší stav, desky potrhané a ošoupané, hřbet potrhaný a šoupaný, vazba velmi mírně odlepená, orig. brož. vazba, 1. vydání, obsahuje množství fotografií, 186 stran, Fotografie/Film, prodejna: Arco
Cena: 100,- Kč

Fotografie infračervenými paprsky a její použití  

Vladimír Stehlík, Šolc a Šimáček, Praha, 1948, horší stav, desky potrhané a ošoupané, hřbet potrhaný a šoupaný, vazba velmi mírně odlepená, orig. brož. vazba, 1. vydání, obsahuje množství fotografií, 186 stran, Fotografie/Film, prodejna: Arco Cena: 100,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
přeložili Josef Hiršal a Milada Nedvědová - Pevná pouta - Moje náruč bílá

Pevná pouta - Moje náruč bílá  

Výbor z lidové poezie bosenských a hercegovských muslimů
přeložili Josef Hiršal a Milada Nedvědová, Mladá fronta, Praha, 1993, velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, karton vazba s přebalem a ochranným obalem, vydání I., malý formát, 84 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč

Pevná pouta - Moje náruč bílá  

Výbor z lidové poezie bosenských a hercegovských muslimů
přeložili Josef Hiršal a Milada Nedvědová, Mladá fronta, Praha, 1993, velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, karton vazba s přebalem a ochranným obalem, vydání I., malý formát, 84 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Pitigrilli - Honba za láskou

Honba za láskou  

Román
Pitigrilli, Šolc a Šimáček, Praha, 1934, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten je ušpiněný, na okrajích potrhaný, listy nažloutlé, na obálce fotografie F. Drtikola, přeložila G. Krásová, 319 stran, Avantgarda/Obálky, prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč

Honba za láskou  

Román
Pitigrilli, Šolc a Šimáček, Praha, 1934, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten je ušpiněný, na okrajích potrhaný, listy nažloutlé, na obálce fotografie F. Drtikola, přeložila G. Krásová, 319 stran, Avantgarda/Obálky, prodejna: Bělehradská Cena: 600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jean-Paul Sartre - Dramata

Dramata  

Mrtví bez pohřbu, Špinavé ruce, Trójanky (Adaptace Euripidovy tragédie)
Jean-Paul Sartre, Orbis, Praha, 1967, velmi dobrý stav, orig. brož s přebalem, ten je mírně zašpiněný a nažloutlý, listy jsou též zažloutlé, přeložil A. J. Liehm, doslov Milan Kundera, edice Divadlo - sv. 96, 294 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč

Dramata  

Mrtví bez pohřbu, Špinavé ruce, Trójanky (Adaptace Euripidovy tragédie)
Jean-Paul Sartre, Orbis, Praha, 1967, velmi dobrý stav, orig. brož s přebalem, ten je mírně zašpiněný a nažloutlý, listy jsou též zažloutlé, přeložil A. J. Liehm, doslov Milan Kundera, edice Divadlo - sv. 96, 294 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Wácslaw Wladiwoj Tomek - Dějepis Prahy - 12 svazků

Dějepis Prahy - 12 svazků  

Nowočeská bibliothéka
Wácslaw Wladiwoj Tomek, Nákladem Musea králowství českého, 1871 - 1901, velmi špatný stav, listy na okrajích potrhané, na některých knihách chybí obálky, některé svazky jsou úplně rozpadlé, orig. brožury, 629+553+664+747+269+357+422+547+425+608+461+472 stran, Pragensie, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 3600,- Kč

Dějepis Prahy - 12 svazků  

Nowočeská bibliothéka
Wácslaw Wladiwoj Tomek, Nákladem Musea králowství českého, 1871 - 1901, velmi špatný stav, listy na okrajích potrhané, na některých knihách chybí obálky, některé svazky jsou úplně rozpadlé, orig. brožury, 629+553+664+747+269+357+422+547+425+608+461+472 stran, Pragensie, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 3600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Charles Baudelaire - Úvahy o některých současnících

Úvahy o některých současnících  

edice Paměti, korespondence, dopisy - svazek 44
Charles Baudelaire, Odeon, Praha, 1968, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, ten je na krajích lehce odřený a pomačkaný, obsahuje několik čb. příloh, 1. vydání, 688 stran, Literární věda, prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč

Úvahy o některých současnících  

edice Paměti, korespondence, dopisy - svazek 44
Charles Baudelaire, Odeon, Praha, 1968, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, ten je na krajích lehce odřený a pomačkaný, obsahuje několik čb. příloh, 1. vydání, 688 stran, Literární věda, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jindřich Hantich - Paříž a okolí

Paříž a okolí  

praktický průvodce
Jindřich Hantich, F. Topič, Praha, dobrý stav, desky odřené, předsádky zašpiněné, mapa roztržená na dvě části, nažloutlá, na skladech natržené, orig. celoplátěná vazba, obsahje velký kolorovaný plán Paříže, 131 stran, Místopis, prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 600,- Kč

Paříž a okolí  

praktický průvodce
Jindřich Hantich, F. Topič, Praha, dobrý stav, desky odřené, předsádky zašpiněné, mapa roztržená na dvě části, nažloutlá, na skladech natržené, orig. celoplátěná vazba, obsahje velký kolorovaný plán Paříže, 131 stran, Místopis, prodejna: Externí sklad Arco Cena: 600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Tennessee Williams - Sestup Orfeův

Sestup Orfeův  

Hra o 3 dějstvích
Tennessee Williams, Orbis, Praha, 1962, velmi dobrý stav, orig. brož, ta je po stranách trochu odřená, listy nažloutlé, edice Divadlo sv. 23, přiložena režijní poznámka ke hře od Alfreda Radoka, I. vydání, 115 + 22 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč

Sestup Orfeův  

Hra o 3 dějstvích
Tennessee Williams, Orbis, Praha, 1962, velmi dobrý stav, orig. brož, ta je po stranách trochu odřená, listy nažloutlé, edice Divadlo sv. 23, přiložena režijní poznámka ke hře od Alfreda Radoka, I. vydání, 115 + 22 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Olga Macková - Josef Mánes

Josef Mánes  

Malá galerie, sv. 9
Olga Macková, Odeon, Praha, 1970, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten je odřený v krajích, obsahuje 45 reprodukcí, 72 stran, Umění/Architektura, prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 30,- Kč

Josef Mánes  

Malá galerie, sv. 9
Olga Macková, Odeon, Praha, 1970, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten je odřený v krajích, obsahuje 45 reprodukcí, 72 stran, Umění/Architektura, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 30,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Stanislava Nováková - Krajířové s Krajku

Krajířové s Krajku  

Z Korutan do zemí Ceské koruny
Stanislava Nováková, Bohumír Němec Veduta, 2009, velmi dobrý stav, lamino vazba, 293 stran, Historie, prodejna: Arco
Cena: 260,- Kč

Krajířové s Krajku  

Z Korutan do zemí Ceské koruny
Stanislava Nováková, Bohumír Němec Veduta, 2009, velmi dobrý stav, lamino vazba, 293 stran, Historie, prodejna: Arco Cena: 260,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Fred Stolský - Maminko, proč nepřicházíš...? 1. díl, 2. díl

Maminko, proč nepřicházíš...? 1. díl, 2. díl  

román velkého utrpení
Fred Stolský, "Lípa", Vizovice, 1995, 1. díl - velmi dobrý stav, okraje přebalu lehce ohnuté, přebal mírně zašpiněný, rohy vazby mírně odřené, spodní část hřbetu naražená, přední předsádka u spoje mírně zašpiněná, 2. díl - velmi dobrý stav, přebal nepatrně zašpiněný, v okrajích lehce ohnutý, vazba v okrajích mírně odřená, orig. kartonová vazba s přebalem, 472 + 392 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 120,- Kč

Maminko, proč nepřicházíš...? 1. díl, 2. díl  

román velkého utrpení
Fred Stolský, "Lípa", Vizovice, 1995, 1. díl - velmi dobrý stav, okraje přebalu lehce ohnuté, přebal mírně zašpiněný, rohy vazby mírně odřené, spodní část hřbetu naražená, přední předsádka u spoje mírně zašpiněná, 2. díl - velmi dobrý stav, přebal nepatrně zašpiněný, v okrajích lehce ohnutý, vazba v okrajích mírně odřená, orig. kartonová vazba s přebalem, 472 + 392 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 120,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
strana 1 z 1830       << | < | > |  >>