|
Nejaktuálnější přírůstky do katalogu
Knih v našem katalogu: 45732
Datum poslední aktualizace: 19.5. 2012 12:55:54
|
|
strana 1 z 1830
<<
| <
| >
| >>
Řadit podle: data přidání
| ceny
|
Peter Maas,
Svoboda, Praha,
1987,
velmi dobrý stav, přebal knihy v okraji zažloutlý a místy lehce odřený, drobné trhliny podlepeny, okraje desek nepatrně zašpiněné, rohy mírně otřepené, předsádky u spoje zažloutlé,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, přebal a vazba - Z. Ziegler,
248 stran,
Detektivní příběhy,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
hospodárnost návrhu, provádění a regulace
Arch. Dr. Techn. Ivan Šula,
Spolek čs. inženýrů SIA,
1937,
dobrý stav, obálka je zažloutlá, zašpiněná, mírně skvrnitá, pomačkané okraje, hřbet mírně potrhaný, listy nažloutlé, místy zašpiněné, po celé knize razítka,
orig. brož, formát A4, četné půdorysy, řezy, fotografie,
152 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 200,- Kč
|
Dobrodružství ze světa kanibalů
Jack London,
Toužimský a Moravec, Praha,
1938,
velmi dobrý stav! pouze zažloutlé listy a lehce našedlé desky s lehce odřenými růžky,
orig. celoplátěná vazba (bez přebalu), autorisovaný překlad S. Klíma, ilustrace a obrazové přílohy Zdeněk Burian,
228 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 1200,- Kč
|
Román amerického lva
Dita Holešová,
Toužimský a Moravec, Praha,
1941,
velmi dobrý stav, desky zašpiněné, rohy lehce roztřepené,
orig. poloplátěná vazba, ilustrace v textu Zdeněk Burian, dále obsahuje 27 fotografií na osmi obrazovýh přílohách,
167 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 380,- Kč
|
Špaňelské romance o hrdinství a lásce
přeložil Miloslav Uličný,
Mladá fronta, Praha,
1986,
velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný,
karton vazba s přebalem a ochranným obalem, I. vydání, malý formát,
120 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
edice Kapka, knihovna pro každého, sv. 66
Stefan Zweig,
Mladá fronta, Praha,
1964,
dobrý stav, obálka mírně zašpiněná, u spodního okraje lehce ohnutá, listy zažloutlé, u tit. strany hnědá skvrna, lehce povolený spoje mezi obálkou a listy,
brož, 2. vydání, 8 černobílých příloh,
336 + přílohy stran,
Společenské vědy,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
Vzpomínky letce
Francois de Geoffre,
Naše vojsko, Praha,
1985,
velmi dobrý stav, přebal mírně špinavý,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání,
184 stran,
Militaria,
prodejna: Arco
Cena: 70,- Kč
|
edice Květy poezie, svazek 93 * přeložil Václav Renč
Petrarca Francesco,
Mladá fronta, Praha,
1969,
velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, předsádky mírně zašpiněné,
karton vazba s přebalem a ochranným obalem, I. vydání, malý formát,
152 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
Zlatá kniha malé domácnosti
Anuše Kejřová,
Paseka, Praha,
1990,
velmi dobrý stav,
brož. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, reprint 8. opraveného a doplněného vydání z r. 1928,
330 stran,
Kuchařky,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
|
Podzim. Třetí svazek čtyřdílného cyklu (appart)
Karel Plicka, František Volf, Karel Svolinský,
SNKLHU, Praha,
1953,
velmi dobrý stav,
orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, 238 barevných obrázků K. Svolinského, 1. vydání,
428 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
|
(Vyage au centre de la terre)
Julius Verne,
Jos. Vilímek, Praha,
cca 1900,
dobrý stav, stránky místy zašpiněné a skvrnité,
poloplátěná převazba, PRVNÍ VYDÁNÍ,
306 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 600,- Kč
|
Román
Pitigrilli,
Šolc a Šimáček, Praha,
1934,
velmi dobrý stav,
orig. vazba s přebalem, ten je ušpiněný, na okrajích potrhaný, listy nažloutlé, na obálce fotografie F. Drtikola, přeložila G. Krásová,
319 stran,
Avantgarda/Obálky,
prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč
|
Francis Chichester,
Olympia, Praha,
1970,
velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný, v okrajích drobné oděrky a trhliny - podlepeno, listy lehce nažloutlé,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, 16 str. obrazové přílohy,
303 + přílohy stran,
Cestopisy,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
Weipert (Vejprty)
1915,
velmi dobrý stav, na dolním okraji pomačkáno, na levém okraji dvě cca 1,5cm trhliny, na horním okraji cca 1cm trhlina,
orig. vyplněná faktura,
Faktury,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
Vladimír Stehlík,
Šolc a Šimáček, Praha,
1948,
horší stav, desky potrhané a ošoupané, hřbet potrhaný a šoupaný, vazba velmi mírně odlepená,
orig. brož. vazba, 1. vydání, obsahuje množství fotografií,
186 stran,
Fotografie/Film,
prodejna: Arco
Cena: 100,- Kč
|
Výbor z lidové poezie bosenských a hercegovských muslimů
přeložili Josef Hiršal a Milada Nedvědová,
Mladá fronta, Praha,
1993,
velmi dobrý stav, přebal mírně zašpiněný,
karton vazba s přebalem a ochranným obalem, vydání I., malý formát,
84 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
Román
Pitigrilli,
Šolc a Šimáček, Praha,
1934,
velmi dobrý stav,
orig. vazba s přebalem, ten je ušpiněný, na okrajích potrhaný, listy nažloutlé, na obálce fotografie F. Drtikola, přeložila G. Krásová,
319 stran,
Avantgarda/Obálky,
prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč
|
Mrtví bez pohřbu, Špinavé ruce, Trójanky (Adaptace Euripidovy tragédie)
Jean-Paul Sartre,
Orbis, Praha,
1967,
velmi dobrý stav,
orig. brož s přebalem, ten je mírně zašpiněný a nažloutlý, listy jsou též zažloutlé, přeložil A. J. Liehm, doslov Milan Kundera, edice Divadlo - sv. 96,
294 stran,
Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Nowočeská bibliothéka
Wácslaw Wladiwoj Tomek,
Nákladem Musea králowství českého,
1871 - 1901,
velmi špatný stav, listy na okrajích potrhané, na některých knihách chybí obálky, některé svazky jsou úplně rozpadlé,
orig. brožury,
629+553+664+747+269+357+422+547+425+608+461+472 stran,
Pragensie,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 3600,- Kč
|
edice Paměti, korespondence, dopisy - svazek 44
Charles Baudelaire,
Odeon, Praha,
1968,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem, ten je na krajích lehce odřený a pomačkaný, obsahuje několik čb. příloh, 1. vydání,
688 stran,
Literární věda,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
praktický průvodce
Jindřich Hantich,
F. Topič, Praha,
dobrý stav, desky odřené, předsádky zašpiněné, mapa roztržená na dvě části, nažloutlá, na skladech natržené,
orig. celoplátěná vazba, obsahje velký kolorovaný plán Paříže,
131 stran,
Místopis,
prodejna: Externí sklad Arco
Cena: 600,- Kč
|
Hra o 3 dějstvích
Tennessee Williams,
Orbis, Praha,
1962,
velmi dobrý stav,
orig. brož, ta je po stranách trochu odřená, listy nažloutlé, edice Divadlo sv. 23, přiložena režijní poznámka ke hře od Alfreda Radoka, I. vydání,
115 + 22 stran,
Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
|
Malá galerie, sv. 9
Olga Macková,
Odeon, Praha,
1970,
velmi dobrý stav,
orig. vazba s přebalem, ten je odřený v krajích, obsahuje 45 reprodukcí,
72 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 30,- Kč
|
Z Korutan do zemí Ceské koruny
Stanislava Nováková,
Bohumír Němec Veduta,
2009,
velmi dobrý stav,
lamino vazba,
293 stran,
Historie,
prodejna: Arco
Cena: 260,- Kč
|
román velkého utrpení
Fred Stolský,
"Lípa", Vizovice,
1995,
1. díl - velmi dobrý stav, okraje přebalu lehce ohnuté, přebal mírně zašpiněný, rohy vazby mírně odřené, spodní část hřbetu naražená, přední předsádka u spoje mírně zašpiněná, 2. díl - velmi dobrý stav, přebal nepatrně zašpiněný, v okrajích lehce ohnutý, vazba v okrajích mírně odřená,
orig. kartonová vazba s přebalem,
472 + 392 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 120,- Kč
|
strana 1 z 1830
<<
| <
| >
| >>
|
|